Wyświetl pojedynczy post
bluesinger
Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 10.11.2008, 21:36
Sabo napisał(a):Wyświetl post
a do tego zróbmy liste rezerwową bo na bank ktos zrezygnuje albo nie bedzie mogł

Ja proponuje 8 grup po 4 zespoły a zazady awansów sciągniemy z pucharu uefa - unikniemy bałaganu i sprawniej wszystko przebiegnie

no najlepiej zrobić grupy po 4 osoby i każdy z każdym po 2 mecze... wychodzą 2 drużyny z każdej grupy i grają ze sobą 2 mecze.. ale oczywiście nie przesadzajmy i nie bierzmy przykładu z rozgrywek pucharu UEFA z golami strzelonymi na wyjezdzie :] 4 min połowa i to chyba wszystko... i nie ma lecenia w chooja

a swoją drogą widzieliście już ten niedoróbek fify w którym zawodnicy jeden z druzyn stoją za bramką oprócz bramkarza? Mam to zapisane bo zdażyło mi się to już nie pierwszy raz i jak będę miał czas to wrzucę.
Odpowiedz cytując