Sabo napisał(a):

a do tego zróbmy liste rezerwową bo na bank ktos zrezygnuje albo nie bedzie mogł
Ja proponuje 8 grup po 4 zespoły a zazady awansów sciągniemy z pucharu uefa - unikniemy bałaganu i sprawniej wszystko przebiegnie
|
no najlepiej zrobić grupy po 4 osoby i każdy z każdym po 2 mecze... wychodzą 2 drużyny z każdej grupy i grają ze sobą 2 mecze.. ale oczywiście nie przesadzajmy i nie bierzmy przykładu z rozgrywek pucharu UEFA z golami strzelonymi na wyjezdzie :] 4 min połowa i to chyba wszystko... i nie ma lecenia w chooja
a swoją drogą widzieliście już ten niedoróbek fify w którym zawodnicy jeden z druzyn stoją za bramką oprócz bramkarza? Mam to zapisane bo zdażyło mi się to już nie pierwszy raz i jak będę miał czas to wrzucę.