Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 10.11.2008, 21:26
Sabo napisał(a):Wyświetl post
a do tego zróbmy liste rezerwową bo na bank ktos zrezygnuje albo nie bedzie mogł

Ja proponuje 8 grup po 4 zespoły

i dwie wychodza do fazy pucharowej.. a trzecia w UEFA ( zarcik oczywiscie)
Odpowiedz cytując