Temat
:
FifA 09 - turniej!!!
Wyświetl pojedynczy post
Sabo
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk
Offline
#
20
10.11.2008, 21:24
a do tego zróbmy liste rezerwową bo na bank ktos zrezygnuje albo nie bedzie mogł
Ja proponuje 8 grup po 4 zespoły a zazady awansów sciągniemy z pucharu uefa
- unikniemy bałaganu i sprawniej wszystko przebiegnie
Sabo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sabo
Znajdź inne posty napisane przez Sabo