Wyświetl pojedynczy post
Sabo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 10.11.2008, 21:24
a do tego zróbmy liste rezerwową bo na bank ktos zrezygnuje albo nie bedzie mogł

Ja proponuje 8 grup po 4 zespoły a zazady awansów sciągniemy z pucharu uefa - unikniemy bałaganu i sprawniej wszystko przebiegnie


Odpowiedz cytując