Temat
:
FifA 09 - turniej!!!
Wyświetl pojedynczy post
Sabo
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk
Offline
#
12
10.11.2008, 21:13
trzeba zrobić liste niech każdy chętny sie dopisuje
Zobaczymy ile osób będzie zainteresowanych i ustalimy szczegóły
1.
grzesiek632
2. Sabo
2.
janko04
3.
Fuss
4.
marcinugorek
5.
gregoriustsw
Ostatnio edytowane przez Sabo : 10.11.2008 o godz. 21:16.
Sabo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sabo
Znajdź inne posty napisane przez Sabo