Wyświetl pojedynczy post
Musiek1906
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: VII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3427
Stary 10.11.2008, 21:03
fcz1985 napisał(a):Wyświetl post
Polecam na Montelupich, jak chcesz zaoszczędzić to pwiedz, że chcesz iść do studentów, zapłacisz jakieś 30%, a robota zaj... tylko troche dłuższa i 4 osoby patrza ci do paszczy... ale plomby itp najlepsze bo chcą się jak najlepiej pokazać przed profesorkiem chyba
Ja rowniez polecam ten gabinet! Ja chodze do studentow (a raczej studentek ) U studentow znacznie taniej niz w zwyklych gabinetach, wiec polecam Pozdro
Odpowiedz cytując