fcz1985 napisał(a):

Polecam na Montelupich, jak chcesz zaoszczędzić to pwiedz, że chcesz iść do studentów, zapłacisz jakieś 30%, a robota zaj... tylko troche dłuższa i 4 osoby patrza ci do paszczy... ale plomby itp najlepsze bo chcą się jak najlepiej pokazać przed profesorkiem chyba
|
Ja rowniez polecam ten gabinet! Ja chodze do studentow (a raczej studentek

) U studentow znacznie taniej niz w zwyklych gabinetach, wiec polecam

Pozdro