Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 10.11.2008, 21:00
jak zbierzemy troszki ludu to czemu nie.. mysle ze byla by to fajna sprawa

to poczekajmy do piatku... wszyscy ktorzy sie tu wpisza beda uwzdlednieni... i zacznie my zabawe
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 10.11.2008 o godz. 21:02.
Odpowiedz cytując