|
A wiec wraz z kolega wyszlismy z inicjatywa stworzenie turnieju internetowego w Fife09. Mialo by to polegac na tym ze zainteresowane osoby rozgrywały by miedzy soba mecze. Wyniki były by zapisywane tu na forum. Długosc tego turnieju byla by zalezna od ilosci chetynch.
Prosze o wpisywanie sie zainteresowanych...
Szczegoły ustalimy gdy zbierzemy odpowiednia ilosc ludzi..
|