Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 10.11.2008, 20:57. FifA 09 - turniej!!!
A wiec wraz z kolega wyszlismy z inicjatywa stworzenie turnieju internetowego w Fife09. Mialo by to polegac na tym ze zainteresowane osoby rozgrywały by miedzy soba mecze. Wyniki były by zapisywane tu na forum. Długosc tego turnieju byla by zalezna od ilosci chetynch.

Prosze o wpisywanie sie zainteresowanych...
Szczegoły ustalimy gdy zbierzemy odpowiednia ilosc ludzi..
Odpowiedz cytując