Wyświetl pojedynczy post
fcz1985
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Zabierzów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3426
Stary 10.11.2008, 20:53
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Poleci mi ktos jakis dobry,sprawdzony GABINET DENTYSTYCZNY ,ktory do tego nie ma cen za swoje uslugi jak niewiadomo za co...

Bylbym wdzieczny

Pozdrawiam
Polecam na Montelupich, jak chcesz zaoszczędzić to pwiedz, że chcesz iść do studentów, zapłacisz jakieś 30%, a robota zaj... tylko troche dłuższa i 4 osoby patrza ci do paszczy... ale plomby itp najlepsze bo chcą się jak najlepiej pokazać przed profesorkiem chyba
Odpowiedz cytując