Wojtas napisał(a):

Poleci mi ktos jakis dobry,sprawdzony GABINET DENTYSTYCZNY ,ktory do tego nie ma cen za swoje uslugi jak niewiadomo za co...
Bylbym wdzieczny
Pozdrawiam
|
Polecam na Montelupich, jak chcesz zaoszczędzić to pwiedz, że chcesz iść do studentów, zapłacisz jakieś 30%, a robota zaj... tylko troche dłuższa i 4 osoby patrza ci do paszczy... ale plomby itp najlepsze bo chcą się jak najlepiej pokazać przed profesorkiem chyba
