|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#3423

10.11.2008, 20:40
|
Rainbow napisał(a): 
Witam! Poszukuję zbioru wszystkich opraw WISŁY... Miałem kiedyś linka ale gdzieś przepadł Wiem jedynie że wszystkie oprawy BG były na jakiejś stronie o nazwie ULTRAS TIFO jakby ktoś coś miał na ten temat to będe wdzięczny.
|
http://z6.invisionfree.com/UltrasTif...p?showtopic=56
|
|