Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4679
Stary 10.11.2008, 20:23
Cytat:
nie oszukujmy się nie tylko na własnej skórze ale i chociażby Legii przekonaliśmy się ze jesli chcemy cos zdziałac w europie a chayba o tym wszyscy myslimy to drużyna musi opierać się na POLAKACH solidnych reprezentantach, z zagranicy to 1 na 10 trafi się porządny a reszta to 7 sort ziemniaków.
Czasy Legii już dawno minęły, zobacz przyjechał do nas 21 letni obrońca ze średniego klubu w Brazylii jakim na ten moment jest Santos, praktycznie od razu wkomponował się w naszą drużynę, jak na jego tle wypada reprezentant polski Adam Kokoszka odpowiedz sobie sam. Sądzę że jeśli będziemy ściągać zawodników grających w Seria A brazylijskiej ligi to na pewno na tym nie stracimy. Są dwie drogi do LM, jedna postawienie na bazę treningową i wychowanków tak jak zrobili to BATE, lub też sciąganie Braziliczyków tak jak zrobił to Cluj. Łowie na polski rynku "gwiazd" jest po prostu już nie opłacalne.
Odpowiedz cytując