Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4678
Stary 10.11.2008, 20:05
medyk napisał(a):Wyświetl post
nie oszukujmy się nie tylko na własnej skórze ale i chociażby Legii przekonaliśmy się ze jesli chcemy cos zdziałac w europie a chayba o tym wszyscy myslimy to drużyna musi opierać się na POLAKACH solidnych reprezentantach, z zagranicy to 1 na 10 trafi się porządny a reszta to 7 sort ziemniaków.
bzdury... nasze ostatnie najlepsze transfery to obcokrajowcy... Jirsak, Diaz, Singlar, Marcelo... a nie reprezentanci Matusiak czy Lobo...
Groundhopper
Odpowiedz cytując