medyk napisał(a):

|
nie oszukujmy się nie tylko na własnej skórze ale i chociażby Legii przekonaliśmy się ze jesli chcemy cos zdziałac w europie a chayba o tym wszyscy myslimy to drużyna musi opierać się na POLAKACH solidnych reprezentantach, z zagranicy to 1 na 10 trafi się porządny a reszta to 7 sort ziemniaków.
|
bzdury... nasze ostatnie najlepsze transfery to obcokrajowcy... Jirsak, Diaz, Singlar, Marcelo... a nie reprezentanci Matusiak czy Lobo...