http://www.sport.pl/pilka/1,65050,59...zabraknie.html
To już nawet nie jest zabawne. Poznańscy dziennikarze GW na łamach prasy i na portalu gazeta.pl naciskają na Leo, by nie powoływał graczy Lecha. I martwią się, że grający na wielu frontach poznaniacy mogą potracić punkty.
Jakoś podobnych tekstów sobie nie przypominam, gdy Wisła Kasperczaka grała w pucharach. Wręcz przeciwnie, były ironiczne teksty typu: "Wisła skąpi kadrze" - szczególnie za Dana Petrescu.
A tak w ogóle to żenujące, że młodzi zdrowi ludzie mają nie wytrzymać 40-50 meczy w sezonie. W Anglii normalnie grają po 60-70 na wiele wyższym poziomie i nikt się nie martwi.