piotrus1985 napisał(a):

to powiedz mi dlaczego o Grzybie napisales dopiero teraz jak wyszedl mu strzal zycia? zarezyzkuje stwierdzenie ze nie miales pojecia o jeo istnieniu... takich Grzybow to nasza eksraklasa produkuje co kolejke... czy kazdym z nich mial by sie interesowac Bednarz? nie wydaje mi sie...
a Peszko prezentuje jako taki poziom juz od 3 moze nawet wiecej lat...
|
Miałem pojęcie bo akurat to najlepszy piłkarz Polonii a pozatym całkiem dobrze grał w Krakowie, chociaz wtedy Polonia przegrała 0:5.