Wyświetl pojedynczy post
pawelos84
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#873
Stary 10.11.2008, 18:32
piotrus1985 napisał(a):Wyświetl post
to powiedz mi dlaczego o Grzybie napisales dopiero teraz jak wyszedl mu strzal zycia? zarezyzkuje stwierdzenie ze nie miales pojecia o jeo istnieniu... takich Grzybow to nasza eksraklasa produkuje co kolejke... czy kazdym z nich mial by sie interesowac Bednarz? nie wydaje mi sie...

a Peszko prezentuje jako taki poziom juz od 3 moze nawet wiecej lat...
Miałem pojęcie bo akurat to najlepszy piłkarz Polonii a pozatym całkiem dobrze grał w Krakowie, chociaz wtedy Polonia przegrała 0:5.
Odpowiedz cytując