Wyświetl pojedynczy post
Abrakadabra
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Przemyśl / Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#825
Stary 10.11.2008, 18:15
Wg charmonogramu prac z 17.04.2008:
- Dokończenie budowy trybuny północnej (10.2008 - 03.2009)

Ale charmonogram jest już mocno nieaktualny...
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Odpowiedz cytując