Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Abrakadabra
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Przemyśl / Wieliczka
Offline
#
825
10.11.2008, 18:15
Wg charmonogramu prac z 17.04.2008:
- Dokończenie budowy trybuny północnej (10.2008 - 03.2009)
Ale charmonogram jest już mocno nieaktualny...
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Abrakadabra
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Abrakadabra
Znajdź inne posty napisane przez Abrakadabra