jasnyGwint napisał(a):

|
Z czym konkretnie się nie zgadzasz ?
|
z tym że z jednej strony tzw. Lech nie ma długów a z drugiej pewnie dlatego że to nie Lech a Amica może to jest pomysł co zrobić z naszymi długami wykupić np. Odre wodz. i grać na jej licencji i nazwać sie Wisła
z drugiej strony gdy Cupiał startował to były zupełnie inne czasy i trzeba było wiele włożyć aby zbudować dobry team i wszystko byłoby ok gdyby piłkarzyki i trener stulecia potrafili kilka meczów więcej wygrać i ugrać pewne rozstawienie w elm LM patrz Steaua czy Sparta i Rosenborg
kogo z dobrych piłkarzy poznaniacy zatrzymali ile ofert z zagranicznych odrzucili w porównaniu z Wisłą z kim Amica przedłużyła kontrakty , ile wynoszą najwyższe kontrakty ile wkłada Rutkowski w klub ile wkłada Cupiał
jakie są wpływy z TV a jakie były jak wchodził Cupiał itp. itd. Może najpierw trzeba by sobie odpowiedzieć na takie pytania a potem podniecać sie innymi bo k... po 3 latach przez miesiąc graja dobrze w piłke z drugiej strony jak to sie FraMat zapytał czemu nie pojechali Nancy 3-0 skoro tacy zajebiści są.
ciekawe gdzie byłaby dziś Amica gdyby kibice Sląska sprzedali sie jak poznaniacy i przyjęli Dyskobolie zwaną potem Śląskiem
PS juz mi sie naprawdę nie dobrze robi od tych zachwytów nad Amicą na forum Wisły nie da sie ukryć że grają nie zle że przez 3 lata zrobili z 5 dobrych transferów ale co z tego ja wszyscy wiedzą że "sprzedali się , sprzedali się za lodówkę...:
