Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Gieerzet
Guest
#
350
10.11.2008, 16:27
No dzisiaj dzwoniłem i mi baba powiedziała ,że jeśli jest tak napisane to jeszcze dokumenty nie zostały wysłane...;/
Gieerzet