Nitrox napisał(a):

|
NIe opłaca sie kupować PS3 lepszy jest juz Xbox 360.
|
uher napisał(a):

Według mnie to z Xboxem 360, przemawia fakt ze jest tańszy, tańsza jest przeróbka, jest wiekszy wybór gier, i z piratami nie ma problemów. Natomiast piraty na PS3 sa wydawana na płytkach Blue ray, koszt takiej gry wynosi okolo 100 złotych a na Xboxa 15 złotych.