Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
4662
10.11.2008, 14:11
Ja też wolałbym wzocnień z Polski ale to nie takie łatwe. Ktoś o podobnych umiejętnościach z zagranicy jest 4 razy tańszy. Z naszej ekstraklasy widziałbym Nowaka, Gancarczyka ale za nich razem pewnie trzebaby wyłożyć 1mln euro a o to będzie ciężko.
matti123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matti123
Znajdź inne posty napisane przez matti123