Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4662
Stary 10.11.2008, 14:11
Ja też wolałbym wzocnień z Polski ale to nie takie łatwe. Ktoś o podobnych umiejętnościach z zagranicy jest 4 razy tańszy. Z naszej ekstraklasy widziałbym Nowaka, Gancarczyka ale za nich razem pewnie trzebaby wyłożyć 1mln euro a o to będzie ciężko.
Odpowiedz cytując