Cichy, wiesz czym sie zajmuje Skorza w Wisle? otoz powiem ci jest on TRENEREM i to on ustala taktyke. Jezeli mowi ze potrzebuje wysokiego napadziora to widocznie ma taka a nie inna taktyke w ktorej niezbedny jest taki zawodnik. Kiedys mowil ze jego "idolem" jest Benitez. Spojrz jak gra Liverpool. A nawet nie znajac planow taktycznych M.Skorzy mozna powiedziec ze taki "dryblas" by sie przydał. Wszystkie rozne, wolne bite w pole karne zamykaja wysocy obrońcy i WYSOKI NAPADZIOR! Wrzutki po akcjach oskrzydlających kto ma zamykac? Małecki ?(raz w meczu z ŁKS prawie mu sie udało). Tacy zawodnicy bardzo sie przydają w zespołe szczególnie jezeli mamy (jeszcze) szybkiego Brozka. Wysoki napastnik zgrywa głową wysoką piłke i Brozek za nią ciśnie. Skorza szuka nie tyle wysokiego co mocnego napadziora zeby grał tyłem do bramki. Jezeli trener chce takiego zawodnika na gwałt to powinni takiego ściągnąc i tyle w tym temacie
I jeszcze słówno jezeli chodzi o styl gry Wisły... czy Skorza mowił ze bedziemy grać jak ty to nazwałes:
Cytat:
|
nasza taktyka ma opierać się na ciekawej, efektownej i efektywnej grze kombinacyjnej
|
to Ty ustalasz TAKTYKE?

moze nie byc efektowna, ma byc efektywna!
P.S. bez napiny w twoja strone
westersyl
sciągać chłopaków z Brazyli... ok ale robić to z głową, nie tak jak Pogoń"joga bonito"Szczecin ostatnimi laty!
powinni też przeszukać rynek Europejski a raczej całe południe od Polski. Słowacja, Słowenia, Węgry, Bułgaria, Serbia, Bośnia, Bułgaria
bo juz o Polsce i naszych niższych ligach nie wspomnę!!!!! Jeden taki Błaszczykowski, Lewandowski biega gdzies po 3ligowych pastwiskach?