Wyświetl pojedynczy post
Mariusz64
Junior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4650
Stary 10.11.2008, 12:28
Popieram zimową rewolucję, ale przede wszystkim pozbyc się Głowackiego. Z nim nigdy nic nie zawojujemy w pucharach. Zawsze gra jak sabotazysta.
Odpowiedz cytując