Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mariusz64
Junior Member
Od: 01.2008
Offline
#
4650
10.11.2008, 12:28
Popieram zimową rewolucję, ale przede wszystkim pozbyc się Głowackiego. Z nim nigdy nic nie zawojujemy w pucharach. Zawsze gra jak sabotazysta.
Mariusz64
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mariusz64
Znajdź inne posty napisane przez Mariusz64