Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2498
Stary 10.11.2008, 11:59
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
Framat Ty sobie jaja robisz ?
Czyli co, dalej trzymamy się wersji, że Wisła ma najlepszą ekipe bo było 12 punktów przewagi. Oj chyba niektórzy się zdziwią na koniec sezonu. Dwa lata temu też brakowało "regularności" u Brożka i zajeliśmy 8 miejsce, wtedy okazji bramkowych również było sporo w każdym meczu.
Składność gry Wisły to nie jest to samo co skuteczność. Pierwsze jest, nie ma drugiego.
Odpowiedz cytując