Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
2490
10.11.2008, 10:33
pewnie z tym, że Diaz został zakupiony w lecie (poniekąd Astiz to też nie jest nowy zawodnik...)
arti