piotrus1985 napisał(a):

nie zebym sie takiego posta na tym forum jeszcze dzis nie spodziewal ale i tak ku.wa rece opadaja...
|
Był też taki jeden grajek co się wydawało że jest przeciętny - Sławomir Peszko. Ściągnął go Lech z 2 ligi i gra lepiej niż nasi skrzydłowi. Co do Grzyba, to jego też chciał Lech. To jest bardzo ciekawy środkowy pomocnik i pewnie jeszce nie raz strzeli takiego gola jak z Legią.