Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#342
Stary 09.11.2008, 21:56
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy,że w przyszyłym roku Wisła awansuje do LM,a mogą nadejść jeszcze lepsze czasy.Tym bardziej że już Barcelona nie będzie przeszkodą.
no ale najpierw trzeba wygrac lige a to jak sie wydaje w tym sezonie nie bedzie takie łatwe jak rok temu.Lech nie był tak mocny jak teraz, Dyskobolia też jakby mocniejsza ,a Legia pewnie do samego końca na kole nam bedzie siedziec.
Bez wzmocnien w zimie ciężko bedzie patrzec z optymizmem na wiosne i nawet sam Skorża nic nie poradzi bez odpowiednich wykonawców.