hudinho napisał(a):

Bramkarz Lecha niezły chłop... kolejny udany transfer. A Stilic to juz poprostu na Polską lige jest za dobry piłkarz. NIedlugo odejdzie za gruba kase. ****a taki młody taki JUZ dobry ... tylko pozazdroscic
A najlepsze jest to ze Lechia gra dobre spotkanie, szybko piłką, stwarzaja sobie akcje no ale nic nie wpada...szkoda szkoda
|
Aż strach pomyśleć co skauci Lecha z tą kasą będą w stanie zrobić. Bo tam to chyba troche inaczej działa niż u nas, nie mają długu czy coś ...