Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2482
Stary 09.11.2008, 19:06
hudinho napisał(a):Wyświetl post
Bramkarz Lecha niezły chłop... kolejny udany transfer. A Stilic to juz poprostu na Polską lige jest za dobry piłkarz. NIedlugo odejdzie za gruba kase. ****a taki młody taki JUZ dobry ... tylko pozazdroscic
A najlepsze jest to ze Lechia gra dobre spotkanie, szybko piłką, stwarzaja sobie akcje no ale nic nie wpada...szkoda szkoda
Aż strach pomyśleć co skauci Lecha z tą kasą będą w stanie zrobić. Bo tam to chyba troche inaczej działa niż u nas, nie mają długu czy coś ...
Odpowiedz cytując