|
Bramkarz Lecha niezły chłop... kolejny udany transfer. A Stilic to juz poprostu na Polską lige jest za dobry piłkarz. NIedlugo odejdzie za gruba kase. ****a taki młody taki JUZ dobry ... tylko pozazdroscic
A najlepsze jest to ze Lechia gra dobre spotkanie, szybko piłką, stwarzaja sobie akcje no ale nic nie wpada...szkoda szkoda
|