Wojtek_Lok napisał(a):

Nie ma Diaz jakiego brata albo kolegi tam na Kostaryce, który by chciał pokopać we Wiśle?
Nie miałbym nic przeciwko drugiemu Kostarykańczykowi we Wiśle. No oczywiście gdyby prezentował
poziom podobny do Diaza.
|
Diaz to reprezentant a do kadry przypadkowi zawodnicy nie trafiają.Tak jak Stilic który zanim przyszedł do Lecha grał w młodzieżówce.Fajnie jakby Bednarzowi udało sie gdzieś wyszukac takiego playmakara dla Wisły,