Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4634
Stary 09.11.2008, 16:40
AYALA napisał(a):Wyświetl post
przymierzany jesszcze niedawno do Wisły Romeu jest kontuzjowany od 3 tygodni (skręcenie stawu) a jego drużyna zaczeła wygrywac wiec może nie beda go chcieli zatrzymac w tej sytuacji i w grudniu pozwola mu odejśc do Wisełki.Oby
Trenuje od tygodnia normalnie z drużyną, być może dzisiaj już zagra z Cruzeiro bo Fabinho pauzuje za żółte kartki.
Sorry ale oni wcale nie zaczęli wygrywać, dostali w tym czasie kompromitującej porażki u siebie ze słabiutkim Vasco 0:1. Jakoś o jego kontrakcie jest bardzo cicho, pojawiło się wzmianka że kontakt kończy się Welingtowi Monteiro czyli zawodnikowi który zastępuje teraz Romeu. Jakoś cieżko mi sobie wyobrazić, że ściągniemy zawodnika z klubu w którym łowią najbogatsze klubu świata. Chelsea podobno chce Thiago Silve...
Przykład Marcelo zaprzecza jednak wszystkiemu, a już dziś śmiało można stwierdzić, że jest to sukces transferowy.

edit: Jednak nie gra w pierwszym, Fabinho może grać, ale jest na rezerwie także może wejdzie...

edit2: nie pograł chłopak, Cruzeiro wygrało 1:0 a Flu coraz bardziej zbliża się do strefy spadkowej. 1 pkt aby się w niej znaleźć i 2 pkt aby zając ostatnie miejsce w tabeli, a lecą 3 drużyny. Jak na ten moment mają baraż o ile się nie mylę.

Teraz można się zastanawiać w jakim stopniu siedzenia na ławie Romeu jest spowodowane kontuzją, formą, być może nie podpisanym kontraktem. Od momentu kiedy wrócił po kontuzji według moich obliczeń mięło już 2 tygodnie, dzisiaj aż prosiło się aby wpuśći kogoś do środka pola bo Monteiro z Fabinho sobie nie radzili, trener chyba też to zobaczył jednak wpuśćił zawodnika nominalnie przewidzianego na inną pozycję.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 09.11.2008 o godz. 22:21.
Odpowiedz cytując