Wyświetl pojedynczy post
mariano710
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 09.11.2008, 16:00
macko19 nie bylo remontu, ale wybudowali nowa sale, wlasniwie mozna powiedziec hale bo jest zdecydowanie wieksza od starej( nowa-pelnowymiarowe boisko do kosza) sala wyglada tak:


malo widac, ale robione komorka, hala miala byc oddana we wrzesniu podczas obchodow 125 lecia szkoly, niestety jak zwykle w Polsce sa opoznienia i na WFach gramy na boisku podstawowki nr 7
Odpowiedz cytując