macko19 nie bylo remontu, ale wybudowali nowa sale, wlasniwie mozna powiedziec hale bo jest zdecydowanie wieksza od starej( nowa-pelnowymiarowe boisko do kosza) sala wyglada tak:
malo widac, ale robione komorka, hala miala byc oddana we wrzesniu podczas obchodow 125 lecia szkoly, niestety jak zwykle w Polsce sa opoznienia i na WFach gramy na boisku podstawowki nr 7