Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#431
Stary 09.11.2008, 14:55
Ma ktos moze polski quickstart do FM2009 ? Byl gdzies na necie ale wszedzie administratorzy wykasowali :/
Z gory dzieki za pomoc.

MIC - Poszukaj mame ( polecam mameUIFX32 lub 64 ) Co do gier to problem bedzie bo w wiekszosci mozna dostac tylko paczki ( torrent ) kompletnego seta ktory razem z coverami i samplami ma ok 30 GB a moze i wiecej. Jest kilka stron gdzie mozna sciagac pojedynczo ( nie pamietam adresow ) albo po prostu wejsc na torrent, sciagnac plik i wybrac do pobierania tylko te gry ktore chcesz. Jak bedziesz mial z tym problem to daj znac bo nazwy wiele Tobie nie powiedzia


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując