W ostatnich meczach nasi skrzydłowi nie zachwycają. W meczu z ŁkS-em tego włąsnie zabrakło i lepszego wsparcia bocznych obrońców. Potrzebujemy skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia jak Renata Beger owsa. Jest mały problem z prawym skrzydle, mamy tam dwóch zawodników ale żaden z nich wg mnie nie nadaje się do pierwszej 11 , jeszcze w naszej lidze nieraz sprawdzają się ale już na europejskie puchary są za słabi no chyba że łobo dojdzie do swojej wysokiej formy albo Mały się rozwinie ale żeby mógł się rozwinąć musi dużo grać a przy wzmocnieniach jakie (oby) dokonamy w zimie nie będzie miał na to większych szans. Konieczni są równieśż napastnik oraz ofensywny pomocnik ( oczywiście mam na myśli piłkarzy którzy wskocza do pierwszej 11. Oto moje propozycje:
Bramkarz: 1.
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...oz/profil.html
2.
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...el/profil.html
Nie ukrywam , że te propozycje podałem z powodu mojej sympatii do Meksyku. Tych bramkarzy widziałem tylko pare razy w akcji ( jednego raz, drugiego 4 razy ) i popisali się kilkoma niezłymi interwencjami, byliby z pewnością dobrymi rywalami dla Pawełka. Z drugiej strony na rynku jest mnóstwo bramkarzy o podobnych umiejętnościach ( obyśmy wybrali jednego z najlepszych) a którego wybierzemy to juz zależy od trenera i szczęścia.
Defensywny pomocnik* :
1.
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ng/profil.html
2.
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...eu/profil.html
* - tylko w przypadku odejścia Cantoro, w przypadku piłkarza nr 1 warto spróbować

jeśli chodzi o drugiego to nie ejstem przekonany ale skoro Wisła chciała go zatrudnić to możę jest coś wart.
Ofensywny pomocnik:
1.
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...an/profil.html
2.
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...la/profil.html
3.
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ka/profil.html
W przypadku tej pozycji to nie mam konkretnego piłkarza, ale wiem jedno musi to być ktoś kto będzie ciągnął nasz zespół. NIe jestem zwolennikiem transferu Garguły .
Skrzydłowi:
1.
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ov/profil.html
2.
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ga/profil.html
3.
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ew/profil.html
4.
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ec/profil.html
Wybrałem piłkarzy młodych , utalentowanych , szybkich z dobrym dryblingiem. NIektórym z nich kończą sie za niedługo kontrakty a niektórzy mają ważne kontrakty ale powinni być w zasięgu finansowym Wisły, proponuję zwrócić uwagę na tego 18-latka z Marsylii ! Ściągamy dwóch z nich , wypożyczamy Małego i gites.
Napstnik:
1.
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ie/profil.html
2.
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...la/profil.html
Prawy obrońca* :
1.
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...la/profil.html
* - w przypadku kiedy Baszczu nie przedłuża kontraktu