Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 09.11.2008, 13:31
genio nie masz tego drugiego partu na jakims innym serwerze ? bo strasznie powoli sie sciaga nie wiem czemu, reszta ladnie idzie a ten z predkoscia 5kb w porywach do 10
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując