Kurt C. napisał(a):

Na WoKu (Wiedza o Kulturze), mówili nam że możemy na to iść w ramach zajęć, i że wejście kosztuje 5 zł, ale to mogą być bilety ulgowe, grupowe... ...ich wie , ale z tego wynika że darmowa ona nie jest.
|
Dzięki.
A zna ktoś może jakiś program, w którym mógłbym złożyć gazetkę? Podobno w Corelu można albo w pdf'ie prawda to?