Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3393
Stary 09.11.2008, 12:17
Kurt C. napisał(a):Wyświetl post
Na WoKu (Wiedza o Kulturze), mówili nam że możemy na to iść w ramach zajęć, i że wejście kosztuje 5 zł, ale to mogą być bilety ulgowe, grupowe... ...ich wie , ale z tego wynika że darmowa ona nie jest.
Dzięki.
A zna ktoś może jakiś program, w którym mógłbym złożyć gazetkę? Podobno w Corelu można albo w pdf'ie prawda to?
Odpowiedz cytując