melin napisał(a):

No ale nie ma co wspominać ,trza wrócić do rzeczywistości- kto u nas ma te "bomby" strzelać? Próbował dziś Sobol -ale raz obok słupka -dwa razy nad bramką...Wkurzało to podchodzenie pod bramkę -a potem ni to strzał , ni dośrodkowanie -za bramkę -boisko za krótkie
|
pierwsza bramka tydzień temu z ruchem....