Temat
:
Bilety na Wisła-Lechia
Wyświetl pojedynczy post
wislak1993
Junior Member
Od: 11.2008
Offline
#
9
08.11.2008, 22:37
Jak ktos bedzie mial bilet na D z Lechią niech pisze na priv kupie na bank z góry dzięki
wislak1993
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak1993
Znajdź inne posty napisane przez wislak1993