Wyświetl pojedynczy post
wislak1993
Junior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 08.11.2008, 22:14
Witam wszystkich wiślaków,mam pytanie ja jestem kibicem wisły od urodzenia, i chce sie dowiedziec czy wogole beda sprzedawane od poniedzialku bilety na mecz z lechią na sektor D jezeli ktos wie prosze o odpowiedz w jakiej cenie i wogole potrzebne info niech napisze pozdrawiam