Witam wszystkich wiślaków,mam pytanie ja jestem kibicem wisły od urodzenia, i chce sie dowiedziec czy wogole beda sprzedawane od poniedzialku bilety na mecz z lechią na sektor D jezeli ktos wie prosze o odpowiedz w jakiej cenie i wogole potrzebne info niech napisze pozdrawiam
