Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 08.11.2008, 22:05
michu kozlowek napisał :
Cytat:
Przywoływanie Majewskiego jest zupełnie nie na miejscu.
Dlaczego ? Pokazuje to jako przykład, że w jednym sezonie można dobrze przygotowac zespół, a w drugim słabo lub beznadziejnie. Jak do tego sezonu przygotowany jest zespół Wisły to właśnie widać.
Rozegrano już troche meczy w lidze, PP, PE i PUEFA. Ile z nich uważacie że były to dobre mecze w wykonaniu drużyny. I jakie ?
Częśc widzów na stadionie nie stanowią jacyś fanatycy jak my tylko kibice Wisły, którzy przychodzą oglądnąć dobry mecz, biorą syna i płacą 40 zł za siebie i drugie 40 zł jak syn ma np. 17 lat. Razem 80 zł w chłodny listopadowy wieczór. Jaka to jest propaganda futbolu dla wielu takich jak dzisiejszy mecz z ŁKS-em ? Czy wczesniejsze z Polonią Bytom czy Piastem Gliwice ? Mecze, które Wisła powinna wygrać na luzie strzelajac kilka bramek bo taki jest dystans między takimi klubami. I co jest ?
Kogo takim graniem obecny zespól Skorży jest w stanie przyciągnąć na stadion ? Tylko nas.

Cytat:
Zwróć uwagę że Skorża zrobił coś z niczego. Objął drużynę która była poległa psychicznie po zajęciu 8 miejsca w lidze, ambicje były zupełnie inne. Teoretycznie bez transferów i zmian personalnych (nie mówię o powrocie Kosy i transferze Jirsaka) zdobył upragnione przez nas mistrzostwo z tak wielką przewagą na koniec rozgrywek.
Tu się zgadzam, Ale to było. Patrzmy co jest teraz. Wisła to Amia czy Groclin, które latami będą sie jarać jednym udanym sezonem. Tu trzeba co roku więcej i więcej. Tak jest w wielkich klubach. I tam nikt nie płacze badzwolnionym trenerem czy wylanym zawodnikiem. Ma być lepiej, a jak nie jest to do widzenia.

Cytat:
Piłkarze się powypalali- albo osiągnęli szczyt swych umiejętności, albo ambicji, albo po prostu nuży ich gra w naszej lidze.
Tu też się zgadzam. Główną rolą jest co klub zrobi, aby tym wypalonym podziękować i dostarczy nową krew. Ale rolą trenera jest cały czas podkręcać zawodników. Wpuszczać młodych jak starzy truchtaja i im się nie chce. Ale to zapowiada wojnę ze starszyzną w zespole, której Skorża jak widać nie chce zaczynać. Tylko w takim razie staje się ich zakąłdnikiem i pozostaje mu tylko czekać na to jak zagrają, albo raczej czy im się zachce pobiegać trochę szybciej i powalczyć.

Goral napisał :
Cytat:
Panowie Kotyrek i Gwiaździsty powinni dostać dożywotniego bana za ohydny sabotaż wymierzony w nasz klub.
Towarzyszu Goralu mamy rok 2008 a nie 1950 i nie jesteście na zebraniu PZPR którejś tam egzekutywy.Realizujcie dalej plan na swoim odcinku !
Powód: A edytować to już nie łaska?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.11.2008 o godz. 22:18.