michu kozlowek napisał :
Cytat:
|
Przywoływanie Majewskiego jest zupełnie nie na miejscu.
|
Dlaczego ? Pokazuje to jako przykład, że w jednym sezonie można dobrze przygotowac zespół, a w drugim słabo lub beznadziejnie. Jak do tego sezonu przygotowany jest zespół Wisły to właśnie widać.
Rozegrano już troche meczy w lidze, PP, PE i PUEFA. Ile z nich uważacie że były to dobre mecze w wykonaniu drużyny. I jakie ?
Częśc widzów na stadionie nie stanowią jacyś fanatycy jak my tylko kibice Wisły, którzy przychodzą oglądnąć dobry mecz, biorą syna i płacą 40 zł za siebie i drugie 40 zł jak syn ma np. 17 lat. Razem 80 zł w chłodny listopadowy wieczór. Jaka to jest propaganda futbolu dla wielu takich jak dzisiejszy mecz z ŁKS-em ? Czy wczesniejsze z Polonią Bytom czy Piastem Gliwice ? Mecze, które Wisła powinna wygrać na luzie strzelajac kilka bramek bo taki jest dystans między takimi klubami. I co jest ?
Kogo takim graniem obecny zespól Skorży jest w stanie przyciągnąć na stadion ? Tylko nas.
Cytat:
|
Zwróć uwagę że Skorża zrobił coś z niczego. Objął drużynę która była poległa psychicznie po zajęciu 8 miejsca w lidze, ambicje były zupełnie inne. Teoretycznie bez transferów i zmian personalnych (nie mówię o powrocie Kosy i transferze Jirsaka) zdobył upragnione przez nas mistrzostwo z tak wielką przewagą na koniec rozgrywek.
|
Tu się zgadzam, Ale to było. Patrzmy co jest teraz. Wisła to Amia czy Groclin, które latami będą sie jarać jednym udanym sezonem. Tu trzeba co roku więcej i więcej. Tak jest w wielkich klubach. I tam nikt nie płacze badzwolnionym trenerem czy wylanym zawodnikiem. Ma być lepiej, a jak nie jest to do widzenia.
Cytat:
|
Piłkarze się powypalali- albo osiągnęli szczyt swych umiejętności, albo ambicji, albo po prostu nuży ich gra w naszej lidze.
|
Tu też się zgadzam. Główną rolą jest co klub zrobi, aby tym wypalonym podziękować i dostarczy nową krew. Ale rolą trenera jest cały czas podkręcać zawodników. Wpuszczać młodych jak starzy truchtaja i im się nie chce. Ale to zapowiada wojnę ze starszyzną w zespole, której Skorża jak widać nie chce zaczynać. Tylko w takim razie staje się ich zakąłdnikiem i pozostaje mu tylko czekać na to jak zagrają, albo raczej czy im się zachce pobiegać trochę szybciej i powalczyć.
Goral napisał :
Cytat:
|
Panowie Kotyrek i Gwiaździsty powinni dostać dożywotniego bana za ohydny sabotaż wymierzony w nasz klub.
|

Towarzyszu Goralu mamy rok 2008 a nie 1950 i nie jesteście na zebraniu PZPR którejś tam egzekutywy.Realizujcie dalej plan na swoim odcinku !