Tez nie tak dawno czytałem wpisy miłośników Kasperczaka, co świata bez niego nie widzieli. Nauczcie się kocvhać klub, a nie trenerów i piłkarzy wielcy obrońcy.
michu kozlowek napisał:
Cytat:
|
No koewa, to nie jest wina trenera tylko braku alternatyw, tudzież chęci walki
|
Od tego jest trener, zebyw drużynie takie chęci wyrobić, jak nie potrafi to......
Cytat:
|
No proszę Was, nie jesteście chyba aż tak ślepi i ciemni.
|
Tak, tak, Ty jesteś najjaśniejszy, żar Twego światła logicznych wywodów poraża
Cytat:
|
Rok temu wszyscy dostawali orgazmu, "jaki on jest zajebisty trener", "super fachowiec".
|
1,5 roku temu na kałuży tez wszyscy dostawali orgazmu na widok tego co zrobił Majewski (4 miejce).