Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 08.11.2008, 21:18
Tez nie tak dawno czytałem wpisy miłośników Kasperczaka, co świata bez niego nie widzieli. Nauczcie się kocvhać klub, a nie trenerów i piłkarzy wielcy obrońcy.
michu kozlowek napisał:

Cytat:
No koewa, to nie jest wina trenera tylko braku alternatyw, tudzież chęci walki
Od tego jest trener, zebyw drużynie takie chęci wyrobić, jak nie potrafi to......

Cytat:
No proszę Was, nie jesteście chyba aż tak ślepi i ciemni.
Tak, tak, Ty jesteś najjaśniejszy, żar Twego światła logicznych wywodów poraża

Cytat:
Rok temu wszyscy dostawali orgazmu, "jaki on jest zajebisty trener", "super fachowiec".
1,5 roku temu na kałuży tez wszyscy dostawali orgazmu na widok tego co zrobił Majewski (4 miejce).