Wyświetl pojedynczy post
karmel1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Baile Atha Cliath

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3382
Stary 08.11.2008, 21:11
mam pytanie do tych co uzywali/ uzywaja stronki teledyski.info do pobierania muzy, co sie porobilo z ta stroną, poblokowli czy co, bo teraz tylko 1 kawalek mozna sciagnac, albo przesluchac,probowalem wczoraj, dzis bylo to samo, wykrzaczylo mnie po sciagnieciu 1 piosenki. ma ktos tak samo
i jeszcze pytanko 2 ma ktos alternatywną strone do pobierania muzy za free
z gory i z dolu thanx.
Powód: mając na rekach 5 tygodniowe dziecko nie trudno o literowki
Ostatnio edytowane przez karmel1906 : 08.11.2008 o godz. 21:12.


Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić ....
Odpowiedz cytując