mam pytanie do tych co uzywali/ uzywaja stronki teledyski.info do pobierania muzy, co sie porobilo z ta stroną, poblokowli czy co, bo teraz tylko 1 kawalek mozna sciagnac, albo przesluchac,probowalem wczoraj, dzis bylo to samo, wykrzaczylo mnie po sciagnieciu 1 piosenki. ma ktos tak samo

i jeszcze pytanko 2 ma ktos alternatywną strone do pobierania muzy za free

z gory i z dolu thanx.