|
Wieczni malkontenci nie znacie dnia ani godziny! Trener Skorża to najlepsze co Wisłę spotkało od lat. To w tej chwili odpowiednia osoba na to stanowisko. Prawdziwy Wiślak jest z drużyną i trenerem zawsze i bez względu na wszystko!
WSZĘDZIE DOBRZE, ALE W DOMU NAJLEPIEJ...R22!
|