Temat
:
Poważne Wiślaków Rozmowy - STARTER
Wyświetl pojedynczy post
mb_1906
Senior Member
Od: 10.2005
Offline
#
2
08.11.2008, 20:48
shad
napisał(a):
Jestem za to za zdecydowanym zaostrzeniem wszelkich kar - 500zł kary(ściągane za wszelką cenę, choćby poprzez licytację mienia ruchomego) za rzucenie papierka na ulicę,
Taa, od razu dożywocie, bo rzuciłeś papierek na ulicę.
mb_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mb_1906
Znajdź inne posty napisane przez mb_1906