Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#315
Stary 08.11.2008, 20:32
Kwaki napisał(a):Wyświetl post
Ale ilu trenerow bylo miedzy Kasperczakiem, a Skorza? Po co zmieniac cos, co jest dobre?
Liczka,Engel,Tomek Kulawik,Petrescu,Okuka,Nawałka,Moskal

Też jestem zdania że tyle co wycisnął Skorża z tych graczy to już jest max a na fachowca z zachodu który prowadził już zespół w lidze mistrzów w ostatnich 5 latach przecież Wisły nie stac.