Kwaki napisał(a):

|
Ale ilu trenerow bylo miedzy Kasperczakiem, a Skorza? Po co zmieniac cos, co jest dobre?
|
Liczka,Engel,Tomek Kulawik,Petrescu,Okuka,Nawałka,Moskal
Też jestem zdania że tyle co wycisnął Skorża z tych graczy to już jest max a na fachowca z zachodu który prowadził już zespół w lidze mistrzów w ostatnich 5 latach przecież Wisły nie stac.