Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kwaki
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
312
08.11.2008, 19:51
Ale ilu trenerow bylo miedzy Kasperczakiem, a Skorza? Po co zmieniac cos, co jest dobre?
Kwaki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kwaki
Znajdź inne posty napisane przez Kwaki