Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 08.11.2008, 19:24
no a w Warszawie kończy sie mecz Polonii z Jaga. Jak narazie 0:0 tak wiec po tej kolejce nie jest wcale tak źle

edit: koniec meczu i remisik
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 08.11.2008 o godz. 19:28.
Odpowiedz cytując