Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 08.11.2008, 19:12
Marcelo - fakt - dobrze i widac ze musial dostac bure za to wybijanie pilek gdzie popadnie bo dzis bylo z tym o wiele lepiej.

Jirsak, rzeczywiscie przecietnie, czy rogi mu nie wychodzily?Nie do konca bym sie zgodzil, zawsze brakowalo tego przyslowiowego centymetra, ale zagrozenie po rogach bylo a to najwazniejsze.

Martwi kolejny slaby mecz Niedzielana ,Lobo najpierw 2 dosrodkowania na pale ale blisko celu, potem juz standard,Zienia w ogole nie widzialem ale w sumie chwile gral.
Pawel Brozek - pamietam jak swego czasu Markus dawal punty za nonszalancje w grze - dzis 5/5 + gruba nieskutecznosc, no ale kiedys taki mecz musial sie zdarzyc.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując