Temat
:
[12 kolejka] Wisła Kraków-ŁKS sobota 8.11.2008 godz. 16:00
Wyświetl pojedynczy post
Żołnierz Białej Gwiazdy
Junior Member
Od: 06.2008
Offline
#
120
08.11.2008, 18:49
Szkoda tak zgubionych punktów. To był niezły moment bo nawet Lega traci punkty z niżej notowanym rywalem. Szkoda ale piąt się nie wali bo do końca sezonu jeszcze dużo meczy do rozegrania. Będzie dobrze.
Żołnierz Białej Gwiazdy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Żołnierz Białej Gwiazdy
Znajdź inne posty napisane przez Żołnierz Białej Gwiazdy