Wyświetl pojedynczy post
Żołnierz Białej Gwiazdy
Junior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 08.11.2008, 18:49
Szkoda tak zgubionych punktów. To był niezły moment bo nawet Lega traci punkty z niżej notowanym rywalem. Szkoda ale piąt się nie wali bo do końca sezonu jeszcze dużo meczy do rozegrania. Będzie dobrze.
Odpowiedz cytując