Najgorsze jest to, ze ludzie czytaja takie bzdury bez cienia refleksji.
Cytat:
Obama:
- zamierza m.in. zwolnić z podatków starszych obywateli, którzy mają roczne dochody poniżej 50 tys. dolarów
-W związku z kryzysem mieszkaniowym proponuje pakiet 30 mld USD wsparcia dla właścicieli nieruchomości
McCain:
-zapowiedział, że jeśli zostanie prezydentem, to do 2013 będą niższe podatki i szczelniejsza granica z Meksykiem.
-McCain proponuje przeznaczenie 10 mld dol. dla właścicieli domów, aby mogli zmienić warunki spłaty kredytów na korzystniejsze
|
Kampania wyborcza- wszyscy chca jednoczesnie zmniejszyc podatki i zwiekszyc wydatki panstwa (czyli te z podatkow)

I to sa te super-trendy i mega-profesjonalna polityka amerykanska na ktorej wszyscy powinni sie wzorowac? To stare jak swiat, a raczej Nowy Wspanialy swiat po Rewolucji Francuskiej (TFU TFU!!!).
Dobrze dla USA ze wygral Obama. Przynajmniej ustrzegli sie tej werbalno-medialnej wojny domowej ktora my mielismy gdy Kaczory zajely obydwa najwazniejsze fotele. Takie smieszne to jest: kochamy demokracje, ale tylko gdy ludzie wybieraja *naszych* fajnych salonowcow. Tolerujemy wszystko oprocz Kosciola, koltunow i niemedialnych dziadow-oszolomow.

Na szczescie dziennikarze i ludzie na ulicach zamiast tracic czas na coraz to glupsze dowcipy o McCainie beda zyli w nieustajacym spazmie radosci z powodu swojego wyboru. I dobrze.