Wyświetl pojedynczy post
Wiślacka Kalwaria
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Kalwaria Zeb.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 08.11.2008, 16:43
****a czemu oni chca wejsc z pilka do bramki..:/ Gra Bogusia coraz bardziej mnie w*urwia..
... w sercu moim Wisła i na dobre i na złe..
Odpowiedz cytując