Temat
:
[12 kolejka] Wisła Kraków-ŁKS sobota 8.11.2008 godz. 16:00
Wyświetl pojedynczy post
Wiślacka Kalwaria
Senior Member
Od: 09.2006
Skąd: Kalwaria Zeb.
Offline
#
42
08.11.2008, 16:43
****a czemu oni chca wejsc z pilka do bramki..:/
Gra Bogusia coraz bardziej mnie w*urwia..
...
w
sercu moim
Wisła
i na dobre i na złe..
Wiślacka Kalwaria
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślacka Kalwaria
Znajdź inne posty napisane przez Wiślacka Kalwaria