leyzer87 napisał(a):

|
Jazu, popatrzcie na to. Już nie może być Czarni-Biali, tylko Czarnoskórzy-Biali. A murzynki zadbały właśnie o swoje interesy. Biali głosowali pół, na pół, jakby się bali, że ich o rasizm, za głosowanie na McCaina posądzą... Amerykanie to idioci.
|
Idiotyczne jest takie myślenie jak Twoje. Bali się posądzenia o rasizm? tak trudno zrozumieć, że może nie są rasistami i kolor skóry im nie przeszkadza, a wybrali mniejsza zło? Rasiści wiadomo zagłosowali na McCaina, a reszta poszła za głosem sumienia. Dla mnie bez różnicy który jest czarny, a który biały - po prostu Obama daje cień nadziei na przywrócenie NORMALNOŚCI w USA. Co do ostatniego zdania, to owszem byli głupi , że przed kilkoma latami głosowali powtórnie na pewnego chorego człowieka.