Wyświetl pojedynczy post
DjInas
Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Knurów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#345
Stary 08.11.2008, 12:25
Witek, jak zwykle oczywiście świetna analiza, ale nie zauważyłeś, że punkty w tym roku są bardzo ważne czy wyprzedzimy Chorwacje czy nie, ponieważ do Austrii (która nie ma już żadnego klubu w pucharach) tracimy dużo, ale po odjęciu punktów za sezon 04/05 (czyli ten który odpada w tym roku) to mamy szanse ja wyprzedzić.

Aby nie być gołosłownym podam dokładne liczby:
Gdyby w tym roku Lech nie zdobył już żadnego punktu do rankingu to w następnym sezonie zaczynać bedziemy prawdopodobnie na 27 miejscu ze stratą do Austrii 1,118 pkt.

jednakże jeśli Lech zdobyłby 4 punkty do rankingu krajowego czyli dokładnie 1,333 pkt to następny sezon zaczniemy przed, a nie za Austrią

Tak więc to nie prawda, że już prawie nie walczymy o pozycje, niektóre niby mało ważne punkciki mogą mieć skutek po 2-3 latach
"Pamiętaj, w życiu żałuje się wyłącznie wahania, bezczynności i niezdecydowania, wszystko, co zrobiło się, choćby miało przynieść ból i rozczarowanie, nie żałuje się"

A. Sapkowski

Wisła Forever