|
Witek, jak zwykle oczywiście świetna analiza, ale nie zauważyłeś, że punkty w tym roku są bardzo ważne czy wyprzedzimy Chorwacje czy nie, ponieważ do Austrii (która nie ma już żadnego klubu w pucharach) tracimy dużo, ale po odjęciu punktów za sezon 04/05 (czyli ten który odpada w tym roku) to mamy szanse ja wyprzedzić.
Aby nie być gołosłownym podam dokładne liczby:
Gdyby w tym roku Lech nie zdobył już żadnego punktu do rankingu to w następnym sezonie zaczynać bedziemy prawdopodobnie na 27 miejscu ze stratą do Austrii 1,118 pkt.
jednakże jeśli Lech zdobyłby 4 punkty do rankingu krajowego czyli dokładnie 1,333 pkt to następny sezon zaczniemy przed, a nie za Austrią
Tak więc to nie prawda, że już prawie nie walczymy o pozycje, niektóre niby mało ważne punkciki mogą mieć skutek po 2-3 latach
A. Sapkowski
Wisła Forever
|